PlayStation Plus Premium’un ilk oyunları açıklandı

Death Stranding Türkçe

PlayStation Plus Premium’un ilk oyunları belli oldu. Platformda God of War, Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Valhalla gibi oyunlar olacak.

Bildiğiniz gibi Sony, halihazırda var olan PlayStation Plus servisini yeniden elde geçirerek çok daha farklı bir platforma çeviriyor. PlayStation Plus Premium olarak adlandırılan bu yeni servis, daha yüksek bir abonelik ücretine sahip olacak. Ancak her ay oyunculara birkaç oyunu ücretsiz olarak sunmak yerine çok sayıda oyunu ücretsiz olarak oynanabilir hale getirecek. PS Plus Premium bu yönüyle Xbox’ın GamePass’ine rakip olacak bir servis olarak görülüyor. Elbette PS Plus Premium’un bu konuda ne kadar başarılı olacağını zaman gösterecek.

PS Plus Premium’un aktif hale gelmesi için artık gün sayarken, platformda oyun severlere sunulacak olan ilk oyunlar belli oldu.

PlayStation Plus

PS Plus Extra ve PS Plus Premium abonelerinin ilk olarak elde edeceği PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyunları arasında ön plana çıkan oyunlar şunlar olacak:

Uncharted 4, 2018 yapımı God of War, Ghost of Tsushima, Demon’s Souls yeniden yapımı, Assassin’s Creed Valhalla, Hollow Knight, Marvel’s Guardians of the Galaxy ve Red Dead Redemption 2.

Öte yandan PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunlarının yanı sıra bazı retro PlayStation ve PSP oyunları da PS Plus Premium üyelerine sunulacak. Bu oyunlar arasında Ape Escape, Tekken 2 ve Worms Armageddon gibi klasikler yer alıyor. PlayStation Plus Premium’da yer alacak oyunların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Galaxy Z Fold 4 arka kamerasıyla etkileyecek