Galaxy Z Fold 4 arka kamerasıyla etkileyecek

Galaxy Z Fold 4

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 4 ile ilgili son sızıntı, telefonun etkileyici bir arka kamerayla geleceğini gösteriyor.

Bildiğiniz gibi Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 4’ü bu yaz satışa sunmaya hazırlanıyor. Daha önce çeşitli sızıntılarda karşımıza çıkan telefonun çıkış tarihi yaklaştıkça telefona dair merak edilen detaylar da netleşmeye başladı. Bugün sızdırılan yeni bir görüntü de telefonun arka yüzündeki kamera sistemini daha net bir şekilde görmemizi sağladı. Görünüşe bakılırsa Samsung’un yeni katlanabilir telefonu arka kamerasıyla da dikkat çekecek.

Samsung Galaxy Z Fold 2 satışını durdurdu

Telefon dünyasıyla ilgili doğru çıkan sızıntılarıyla tanınan Ice Universe tarafından paylaşılan bilgilere göre Z Fold 4’ün arka yüzünde 50 + 12 + 12 megapiksel olmak üzere üç kamera lensi bulunacak. Bu üçlü kamera sisteminin ultrawide ve telefoto özellikleri olacak. Ayrıca 12 megapisellik 3x zoom kamerasının bugüne kadar çıkan en güçlü 3x kamera olacağı söyleniyor. Yani telefon bu konuda Samsung’un şu anki en iyi modeli olan Galaxy S22 Ultra’yı bile gölgede bırakacak. Tabii bu iddianın doğru olup olmadığını görmek için telefonun satışa çıkmasını beklememiz gerekecek.

Daha önce telefonla ilgili gelen farklı sızıntılarda Galaxy Z Fold 4’ün Galaxy S22 Ultra’nın da kullandığı 10 megapiksellik 3x kamerasını kullanacağı söyleniyordu. Bu iki farklı iddiadan hangisinin doğru olduğunu zaman gösterecek. Ancak bu noktada netlik kazanan bir şey var ki o da Z Fold 4’ün arka kamerasıyla oldukça iddialı olacağı.

Fidye yazılımları daha da güçleniyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir