Ana SayfaGenelPlayStation 5 satışları rekor kırıyor Sony şaşkın

PlayStation 5 satışları rekor kırıyor Sony şaşkın

Bugüne kadar en fazla tartışma konuları içerisinde yer alan PlayStation 5, satışları ile rekor seviyelere ulaştı. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Özellikle fiyatı ile büyük tartışmalara neden olan PlayStation 5, satışları ile de çok konuşulacak. Görünen o ki fiyatı nedeniyle konuşulması ona olan ilgiyi bir miktar daha artırdı. PlayStation 5 ön siparişi Amazon Türkiye üzerinden açıldı.

Herkes bu oyun konsolunu alabileceği umuduyla Amazon Türkiye sayfasına giriş yaptı. Ancak “şu anda mevcut değil” yazısının görülmesi şaşırttı. İlk başlarda bunun sadece ürünün gelmediği anlamı taşıdığı tahmin edildi. Sonradan aslında satış nedeniyle ürünün kalmadığı ortaya çıktı.

PlayStation 5 zirvede yer aldı

Amazon Türkiye sayfasına giriş yaptığınızda çok satanlar bölümünü görmeniz mümkün. Burada listeyi açtığınızda karşınıza ilk olarak Sony playstation 5 çıkacaktır. Bu gerçekten de inanması güç bir satış rekoru diyebiliriz.

PlayStation 5 satışları

Sony playstation 5 fiyatı nedeniyle az satış yapacağı düşünülüyordu. Ancak daha ön sipariş üzerinden bile hızlıca tükenmesi, satış rekorlarını işaret ediyor. Bu cihazın fiyatı 8299 TL olarak belirlenmişti. Ancak Türkiye’de tam olarak satışa sunulduğunda fiyatı değişebilir. Sony tarafından yapılan açıklamada, fiyatların değişebileceği söylenmişti.

Sony tarafından geliştirilen PlayStation 5 modelinde fiyat değişikliği ortaya çıkabilir. Bunun o anki kur fiyatı ile eşdeğer olması bekleniyor. Sizce bu kadar pahalı olmasına rağmen PlayStation 5 neden satış rekorları kırıyor? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU