Ana sayfa Oyun PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak?

PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak?

God of War’un yapımcılarından olan David Jaffe, PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak sorusuna yanıt verdi. PS5 için geri sayım başladı diyebiliriz.

Oyun dünyasının merakla beklediği yeni nesil oyun konsolları için her geçen gün yeni bilgi gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru düzenlenen The Game Awards 2019 etkinliğinde Microsoft’un Xbox Series X’i göstermesinin ardından gözler Sony’ye çevrilmişti.

Sony cephesi Xbox Series X’in gösterilmesinin ardından PlayStation 5 hakkında küçük detaylar paylaşmıştı. Oyuncuları tatmin etmeyen bu açıklamaların ardından Sony, bir atak daha yapacak gibi görünüyor. God of War’un geliştiricilerinden olan David Jaffe, PS5’in ne zaman tanıtılacağına dair açıklamalarda bulundu.

PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak?

David Jaffe‘nin açıklamasına göre PlayStation 5, dört hafta içerisinde resmen tanıtılacak. Şubat ayı içerisinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan PlayStation 5’in, teknik özellikleri konusunda nasıl bir detay paylaşılacağı ise henüz bilinmiyor.

PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak

Sony’nin E3 2020 etkinliğine de katılmayacağını açıklamasının ardından, dünya çapında farklı etkinlikler düzenleyeceği ve oyuncular ile buluşacağı belirtilmişti. Bu etkinliğin ilk adımı Şubat ayında atılacak gibi görünüyor.

Nintendo Switch satışları 50 milyonu geçti

Donanımı bir tarafa koyun tasarım hakkında bile en ufak bir şey göstermeyen Sony’nin, Şubat ayında artık sessizliğini bozması gerekiyor. 4K/60 FPS oyun deneyimini kesin sunacak olan PS5, tasarım ve donanımından çok çıkış oyunları ile adından söz ettirecektir. Umarız bu neslin çıkış oyunları geçen yıl ki gibi berbat olmaz ve konsolculara güzel deneyimler sunulur.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler