Ana SayfaAkıllı SaatPixel Watch hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Pixel Watch hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Google’ın kısa süre önce duyurduğu ilk akıllı saati Pixel Watch hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Akıllı saat farklı kordon modelleriyle geliyor.

Hatırlayacağınız gibi Google, kendi markası altında çıkaracağı ilk akıllı saati olan Google Pixel Watch’u kısa süre önce düzenlenen Google I/O etkinliği sırasında duyurmuştu. Ancak Google I/O 2022’de akıllı saatle ilgili çok fazla detay paylaşılmamıştı. Neyse ki o günden beri gelen sızıntılar sayesinde artık akıllı saat hakkında daha fazla bilgiye sahibiz.

Pixel Watch ile ilgili bu sızıntılara dün bir yenisi daha eklendi ve akıllı saat hakkında bir detay daha gün yüzüne çıkmış oldu. 9to5Google tarafından paylaşılan bilgilere göre Google’ın akıllı saati farklı saat kordonu seçenekleriyle satışa sunulacak.

Pixel Watch

Google’ın Pixel Watch için yedi farklı kordon modeli hazırladığı söyleniyor. Ancak bu yedi kordonun tamamının daha çıkışta kullanıcılara sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Bunlardan bazılarının akıllı saatin çıkışından bir süre sonra satışa çıkarılıp, ayrı olarak satılabileceği söyleniyor.

Bildiğiniz gibi Apple da kendi akıllı saati Apple Watch’da benzer bir strateji izliyor. Görünen o ki Google bu konuda Apple’la benzer bir yol izleyecek. Pixel akıllı saat için sunulacak kordon modellerinin Apple’ın sunduklarına benzeyip benzemeyeceğini ise bekleyip görmemiz gerekiyor. Ancak gelen ilk bilgiler Google’ın niyetinin bu yönde olduğunu gösteriyor. Çünkü hazırlanan farklı kordon alternatifleri arasında silikon, paslanmaz çelik ve deri gibi farklı opsiyonların olduğu belirtiliyor.

Google’ın yönetimine güçlü bir tarikat sızmış olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting