Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni Google Pixel modelleri hakkında ilginç iddia!

Yeni Google Pixel modelleri hakkında ilginç iddia!

Google’ın 2017 içerisinde satışa sunması beklenen yeni Pixel modelleriyle ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. İşte Google Pixel modelleri hakkındaki son detaylar.

Akıllı telefon pazarında geç de olsa dahil olan Google, kendi logosunu taşıyan amiral sınıfı segmentindeki Pixel modelleriyle dikkatleri çekmişti. Pazarlama ve sevkiyat tarafında bir dizi sorunla karşılaşılan cihaz, tüm aksiliklere karşın başarılı bir satış grafiği ortaya koymuştu.

Google’ın yeni Pixel modelleri üzerinde çalıştığı geçtiğimiz aylarda zaten sızdırılmıştı. Yazılım ve teknoloji dünyasının öncü ismi, Walleye, Muskie ve Taimen kod isimlerine sahip 3 yeni Google Pixel modeli üzerinde çalışıyordu. Google bu isimleri Amerika’da bulunan ve sadece o bölgede yaşayan 3 göl balığından almıştı.

Şimdiyse bu üç Google Pixel modeli hakkında yeni bir detay daha ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün yayınlanan rapora göre, Google’ın hala üzerinde çalıştığını 3 yeni Pixel modeli de Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 835 yonga setiyle birlikte gelecek.

Aslında bu durum çok büyük bir sürpriz sayılmaz. Zira amiral gemisi olarak lanse edilen bir modelin piyasadaki en güçlü yonga setini kullanması son derece olağan bir durum.

Öte yandan, bu sene satışa sunulacak olan Pixel modellerinin de geçtiğimiz sene olduğu gibi yine HTC tarafından üretileceği iddia edilmekte. Geçtiğimiz sene yaşanan sorunları düşündüğümüzde, Google’ın HTC’de ısrarcı olması pek de sağlıklı bir hamle gibi görünmüyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler