Ana SayfaGenelGoogle Pixel Watch bir kez daha görüldü

Google Pixel Watch bir kez daha görüldü

Google’ın akıllı saati Pixel Watch bir kez daha görüldü. Gelen son bilgiler akıllı saatin ekim ayında piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

Bildiğiniz gibi Google’ın akıllı saat pazarına yeni bir ürünle girmeye hazırlandığı uzunca bir süredir konuşuluyor. Pixel Watch adını taşıyan bu akıllı saatin geçtiğimiz yılın ekim ayında Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ile birlikte tanıtılması bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı. Google akıllı saatinin tanıtımını daha sonraya bıraktı. Ne var ki nihayet bu yıl Google’ın akıllı saatini raflarda göreceğiz gibi duruyor. Gelen son sızıntılar Pixel Watch’un çıkışının yakın olduğuna işaret ediyor.

Geçtiğimiz yıl Pixel akıllı saatin yolda olduğunu duyuran ilk isimlerden biri olan YouTuber John Prosser, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla Google’ın yeni akıllı saatini I/O 2022’de tanıtılabileceğini söyledi. Bu da akıllı saatin mayıs ayı ortasında tanıtılabileceği anlamına geliyor.

Pixel Watch

Ne var ki mayıs ayında tanıtılsa bile akıllı saatin piyasaya sürülmesinin ekim ayını bulacağı söyleniyor. Prosser’a göre Google ilk akıllı saatini ekim ayında yeni akıllı telefonları Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile birlikte piyasaya sürmeyi planlıyor.

Gelen son sızıntılar Google’ın akıllı saatinin Wear OS 3.1 kullanacağını gösteriyor. Bunun ötesinde ise akıllı saat hakkında pek fazla detay bilinmiyor. Google’ın Pixel akıllı saat ile akıllı saat pazarında iddialı olup olamayacağını bekleyip göreceğiz. Eğer akıllı saat öne sürüldüğü gibi 11 Mayıs’taki I/O 2022 etkinliğinde tanıtılacaksa, önümüzdeki günlerde akıllı saate dair sızıntıların sıklaşmasını bekleyebiliriz.

WhatsApp yeni özelliklerle güncelleniyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting