Pixel 7A özellikleri artık kesinleşti

Google Pixel Fold

Google’ın merakla beklenen yeni bütçe dostu akıllı telefon modeli Pixel 7a’nın özellikleri sızdırılmaya devam ediyor.

Pixel 7A özellikleri artık kesinleşti. Google Pixel 7a akıllı telefonunun piyasaya sürülmesine ilişkin söylentiler, Google I/O 2023 Edition’a yaklaşırken giderek güçleniyor. Teknoloji devinin orta segment cihazı, öncüsü Pixel 6a’ya benzer özelliklere sahip olacak.

Google Pixel 7a 1

Son sızıntılar Google Pixel 7a‘nın renk seçeneklerini ve resmi kılıflarını açığa çıkardı. Son renderlar, akıllı telefonun Gri, Mavi ve Beyaz olmak üzere üç renk seçeneğiyle piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Cihazın tasarım dili, tam ekran bir görüntüleyiciyi ve arkada Visor şeklinde bir kamera modülünü içerdiğinden Pixel 6a ile benzerlik gösteriyor. Ayrıca, cihazın yan tarafında anten hatları görünüyor, bu da metal bir çerçeveye sahip olabileceğini gösteriyor.

Ek olarak, Google Pixel 7a için üç adet resmi kılıf da sızdırıldı. İddialara göre, her renk seçeneği için bir kılıf mevcut olacak. Kılıflar, kamera modülü için yatay bir kesik ve Google logosu içerecek.

Google Pixel 7a

Pixel 7A özellikleri artık kesinleşti

Google Pixel 7a, Full HD+ çözünürlüğe sahip 90Hz bir OLED ekranla gelecek, Tensor G2 yongası ile 8GB bellek ve 256GB dahili depolama alanıyla güçlendirilecek. Akıllı telefon, kutusundan Android 13 ile çıkacak ve muhtemelen 64MP kameralı çift arka kamera kurulumuna ve 10.8MP ön kameraya sahip olacak. Cihazın ayrıca kablosuz şarj özelliği sunan ilk uygun fiyatlı Pixel akıllı telefonu olması bekleniyor.

Google Pixel 7a 3

Google Pixel 7a’nın tahmini fiyatı Google Pixel 7a’nın tahmini fiyatı 499 ABD Doları (yaklaşık 40,920 Rs) olarak belirtiliyor ve bu, öncüsünden 50 dolar daha pahalı olacak. Söylentiler ve sızıntılar hayranlar arasında heyecan yaratırken, Google Pixel 7a’nın beklentileri karşılayıp karşılamayacağı ancak zamanla ortaya çıkacaktır. Pixel 7A özellikleri artık kesinleşti.

Çekerek uçan uçaklar geliyor! İlginç ama gerçek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir