Oppo Reno 8T 5G özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor

Oppo Reno 8T

Bir süredir sızıntılar ile gündeme gelen Oppo Reno 8T 5G nihayet meraklılarının karşısına çıktı. İşte yeni akıllı telefonun özellikleri ve fiyatı.

Oppo Reno 8T 5G özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor. Akıllı telefon dünyası sürekli genişleyen ve gelişen bir yapıya sahip. Her yıl piyasaya yüzlerce yeni model çıkıyor. Tabi bunlardan bazılarının amacı yüksek performans ve üst düzey grafikler olurken, bazıları ise daha hesaplı olmayı bunun bir sonucu olarak da daha mütevazi özellikler sunmayı hedefliyor. İşte ikinci saydığımız türden bir cihaz olarak son birkaç haftadır sızıntılara konu olan Oppo Reno 8T nihayet tanıtıldı.

Oppo Reno 8T 2

Cihazın özelliklerine ilk olarak ön tarafından bakmaya başlayacak olursak, Oppo Reno 8T 5G’de bizleri 6,7 inç büyüklüğünde ve 1080 x 2412 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran bekliyor.

Oppo Reno 8T

Oppo Reno 8T 5G özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor

Gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 695 yonga setinden alacak olan cihaz bu işlemci kümesini 8GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyecek.

Oppo Reno 8T

Arka yüzeyinde 108MP + 2MP + 2MP’den oluşan 3’lü bir kamera kurulumuna sahip olan telefonun ön yüzeyinde ise 32MP’lik tek bir lens bulunuyor. Elektriksel gücünü 4.800mAh’lık bataryasından alan Oppo Reno 8T 5G, birçok rakibi gibi yine yüksek kalitede hızlı şarj desteği sunmayı da ihmal etmemiş. Yeterli büyüklüğe sahip bataryasını 67W hızlı şarj teknolojisiyle destekleyen Oppo Reno 8T’nin başlangıç fiyatı ise 390 Euro olarak belirlenmiş. Oppo Reno 8T 5G özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor.

Xiaomi elektrikli otomobil için çalışmalara devam ediyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir