Onlyfans yayıncı sayısında patlama yaşandı!

OnlyFans kullanıcılarına kötü haber! Müstehcen içerikler yasaklanıyor

Yayıncıların özel abonelik sistemiyle aylar içerisinde milyon dolarlar kazandığı sosyal medya uygulaması Onlyfans trend olmaya devam ediyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Onlyfans yayıncı sayısında patlama yaşandı! Son dönemde popüleritesini arttıran yeni bir platform var. Onlyfans. Bu ismi daha önce duymamış olanlar için ufak bir hatırlatma yapalım. Onlyfans basit olarak YouTube ya da Instagram benzeri bir platform. Bu platformun en büyük farkı ise her kanalın belli bir aylık abonelik ücretinin bulunması.

Yani takip etmek istediğiniz kanalın belli bir abonelik ücreti bulunuyor. Dolayısıyla bu ücreti ödeyerek kanala abone olabiliyor ve içeriklerini takip edebiliyorsunuz.

Onlyfans yıldızı

İlk duyduğunuzda YouTube ya da diğer sosyal medya platformları varken neden buraya para vereyim diye düşünebilirsiniz. Fakat işin aslı biraz farklı.

Çünkü bu platformlarda normal sosyal medya platformlarına nazaran çok özel içerikler paylaşılıyor.

Mia Khalifa sosyal medyadan seslendi

Onlyfans yayıncı sayısında patlama yaşandı!

Özellikle ABD’de bu siteye olan ilgi hat safhaya ulaşmış durumda. Pek çok ünlü isim kanal açarak abone sayısını çoğaltmak için uğraş veriyor. Onyfans’ın bir diğer özelliği ise içerik tarafında herhangi bir sansürün bulunmaması. Yani dileyen, dilediği paylaşımı yapabiliyor.

OnlyFans yeni bir dava ile karşı karşıya

Bu da herkesin takipçi sayısını arttırması için avantaj sağlıyor. Şimdiden pek çok ünlü isim YouTube’tan bu kanala kaymış durumda. Bakalım önümüzdeki süreçte Onlyfans’a daha fazla transfer gerçekleşecek mi? Bunu zamanla göreceğiz.

Shiba Inu’dan sonra Doge Coin de yükselişe geçti