Apple Watch Series 9 yeni özelliği ile çok konuşulacak!

İşte akıllı saat pazarında son durum

Akıllı saat sektörünün tartışmasız lider ismi Apple önümüzdeki yıl satışa sunacağı yeni Watch modelinde benzersiz bir özelliğe yer vermeyi planlıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Apple Watch Series 9 yeni özelliği ile çok konuşulacak! Akıllı saat pazarındaki lider isimlerden biri olan Apple önümüzdeki yıl yeni Apple Watch modelini tanıtacak. Malum Cupertino merkezli şirket her yıl yeni bir Apple Watch modeli tanıtıyor. Fakat bu modeller arasında öyle çok keskin özellik farkları olduğunu söyleyemeyiz.

Apple watch kanseri

Fakat önümüzdeki yıl çıkacak olan yeni Apple Watch modelinde hayli önemli bir özelliğin ön plana çıkacağı iddia ediliyor.

Hali hazırda satışta olan güncel Apple Watch modellerinde kullanıcıların düştüklerini algılayan bir teknoloji mevcut. İşte Apple bu teknolojinin bir tık daha gelişmişini yeni Watch serisinde kullanacak.

Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması

Apple Watch Series 9 yeni özelliği ile çok konuşulacak!

İddialara göre yeni Watch modelinde trafik kazalarını algılayan bir teknoloji kullanılacak. Bu teknoloji kullanıcının trafik kazası yaptığını tespit ederek sağlık merkezleri ile iletişime geçecek. Bahse konu bu özelliğin pek çok hayat kurtaracağını söyleyebiliriz.

Elbette bu şimdilik bir iddia. Fakat iddianın kaynağı The Wall Street Journal olduğu için doğruluk payının hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Büyük teknoloji şirketleri antitröst

Yeni nesil Apple Watch serisinin tanıtılmasına neredeyse 1 yıllık bir süre var. Muhtemelen önümüzdeki süreçte bu saatle ilgili daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried tutuklandı