OnlyFans modeli çıplak fotoğrafını paylaştı!

onylfanss

Geçtiğimiz günlerde beyin ameliyatı olan OnlyFans modeli Ruby May, hastaneden çıplak fotoğraflarını paylaştı.

OnlyFans modeli çıplak fotoğrafını paylaştı! OnlyFans modelleri sınır tanımıyor. Yok artık dedirten haber bu kez Avustralya’nın Sidney kentinden geldi. Ünlü OnlyFans modeli Ruby May, sık sık baş dönmesi ve şiddetli baş ağrısı şikayetleri ile hastaneye başvurdu. Kontroller sonrasında kafatasının bir bölümünün deforme olduğu öğrenilen May’in acilen ameliyata alınması gerektiği anlaşıldı. Ameliyatı başarılı geçen genç model, ameliyattan çıktıktan kısa süre sonra hastaneden çıplak fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı.

Beyin ameliyatı olan OnlyFans modeli çıplak fotoğrafını paylaştı!

Çalışmayı asla bırakmayacağını ifade eden Ruby May, “Ameliyattan sonraki gün hastane elbisemle yatakta çıplak fotoğraflar çektim. Herkes OnlyFans sayesinde hayatımın çok kolay olduğunu düşünüyor. Ama sürekli olarak paylaşım yapmam gerektiğini kimse düşünmüyor.” dedi.

OnlyFans modeli çıplak fotoğrafını paylaştı

Ameliyatın kendisi açısından zor ve korkutucu olduğunu da sözlerine ekleyen güzel kadın, “Ameliyat yaklaşık 3 saat sürdü ve çok gergindim. Çünkü daha önce hiç ameliyat olmamıştım ve anestezi tecrübem yoktu. 24 saat boyunca kateter takmak zorunda kaldım ve bir süre başımı düzgün kaldıramadım. Beynimde herhangi bir hasarın kalıp kalmadığı her saat başı kontrol edildiği için, kalmam gereken yoğun bakım ünitesinde uyanmak gerçekten korkutucuydu. Doktorlar iyileşmek için ara vermem gerektiğini söylediler ama ben işimi severek yaptığım için yorulmuyorum.” ifadelerini kullandı.

AMD 3D V-Cache ile yüksek performanslı CPU portföyünü genişletiyor