OnlyFans kullanıcıları ne kadar para kazanıyorlar?

OnlyFans yeni bir dava ile karşı karşıya

Şu sıralar en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi de OnlyFans diyebiliriz. Peki OnlyFans’ta ortalama bir takipçi kitlesine sahip olan kullanıcılar ne kadar para kazanıyorlar? İşte bu sorunun yanıtı.

OnlyFans kullanıcıları ne kadar para kazanıyorlar? Twitch yayıncılığı yapan Katiyln Siragusa, aynı zamanda da OnlyFans isimli platformda bir profile sahip. Bu sitede müstehcen fotoğraflarını satarak para kazanan genç kadın, 10 aylık süreçte ne kadar para kazandığını açıkladı. Amouranth takma adıyla da bilinen güzel model, yaptığı açıklama ile beraber deyim yerindeyse ağızları açık bıraktı. İşte detaylar!

OnlyFans yeni bir dava ile karşı karşıya

OnlyFans kullanıcıları ne kadar para kazanıyorlar?

Amouranth ismiyle de bilinen OnlyFans modeli Katiyln Siragusa, söz konusu siteden ne kadar para kazandığını hayranlarıyla paylaştı. Aynı zamanda Twitch yayıncılığı da yapan Siragusa, OnlyFans platformunun en çok ilgi çeken modellerinden birisi.

OnlyFans, müstehcen içerik yasağını 'askıya aldı'

Erotik fotoğraflarını satarak para kazanan kadın, bu siteden 10 ayda ne kadar para kazandığını açıkladı. Buna göre güzel model, 10 aylık süre içerisinde tam 33 milyon 760 bin doları cebine koymuş. Bu para, dünyanın en fazla kazanan futbolcuların bir senelik kazancıyla neredeyse eşit gibi duruyor.

OnlyFans, Rusya'da hizmetini geçici olarak durdurdu

Son dönemde işini bırakıp OnlyFans hesabı açan kişilerin sayısı giderek artıyor. Burada bir hesap açarak erotik fotoğraflarını satan modeller, deyim yerindeyse paraya para demiyor. Kimileri ise bu site üzerinden enteresan teklifler alıyor. Vücut kılını satandan çıkardığı gazı kavanoza koyup satana kadar daha önce pek çok haber okumuştuk. Eğer böyle kazançlar görürsek, bu tarz haberlerin sayısı da giderek artacaktır. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

5G kullanan kişi sayısı 1 milyara yaklaştı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir