Disney Plus şov yapmaya devam ediyor! Recep İvedik’ten sonra Gülse Birsel filmi geliyor

Disney Plus akışında reklamlar sunmaya başlayacak

Şu sıralar TV’lerde sürekli Recep İvedik 7 reklamı dönüyor. Fakat Disney Plus’ın Türk izleyiciler için hazırladığı tek sürpriz bu değil. Çok yakında Gülse Birsel ve Ata Demirer’in filmleri de izleyiciyle buluşmuş olacak.

Disney Plus şov yapmaya devam ediyor! Recep İvedik’ten sonra Gülse Birsel filmi geliyor. Ülkemizde şu an en çok tercih edilen medya akış platformunun Netflix olduğu bir gerçek. Ancak Amerikalı medya devinin işi her geçen gün zorlaşıyor. Önce yerli marka Exxen ile yeni bir mücadeleye girişen Netflix’in yeni rakibi olan Disney+ ise çok daha dişli çıktı. Daha ilk günden yerli yapımlara gösterdiği önemle Türkiye pazarını önemsediğini gösteren Disney+, ayrıca özel içerikler üretmeye de devam ediyor.

Disney+

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve Gülse Birsel tarafından Disney+ için hazırlandığı öğrenilen Yılbaşı isimli filmin konusu ve kadrosu netleşti. Buna göre, pandemi döneminde yaşanan komik olayların kaleme alındığı filmin kadrosunda, Cengiz Bozkurt, Ezgi Mola, İrem Sak, Serkan Keskin, Fatih Artman, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Alican Yücesoy ve Ayta Sözeri yer alacak.

Disney+

Disney Plus şov yapmaya devam ediyor! Recep İvedik’ten sonra Gülse Birsel filmi geliyor

Ayrıca daha önce pek çok yapımda gördüğümüz üzere, Gülse Birsel bu filmde de kendisine de ufak bir yan rol yazacak.

Disney

Filmin kadrosunun tamamlandığı ve yakın zamanda çekimlerine başlanacağı öğrenilirken, “Yılbaşı” isimli bu yapımın ne zaman ekranlardaki yerini alacağı ise şimdilik bilinmiyor. Ancak Yılbaşı filminin başarısına göre, Gülse Birsel’in Disney Plus ile olan ortaklığının büyüyüp gelişmesi de kuvvetle muhtemel.

Yeni Netflix içeriği, Squid Game’in rekorunu alt üst etti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir