Ana sayfa Mobil Uygulamalar OneDrive karanlık tema seçeneği ile güncellendi!

OneDrive karanlık tema seçeneği ile güncellendi!

iOS 13’ün çıkmasının ardından uygulamalar teker teker güncellenmeye devam ediyor. Şimdi de OneDrive karanlık tema seçeneği ile güncellendi.

Apple, iOS 13 güncellemesi ile birlikte karanlık tema seçeneğini sistem geneline entegre etmeyi nihayet başardı. iOS 13‘ün çıkışının ardından uygulama geliştiricileri de uygulamalarını karanlık tema opsiyonu ile güncellemeye başladı. Dünden beri App Store’daki popüler uygulamaların neredeyse tamamı güncelleme ile karanlık temaya sahip oldu.

Apple ile arası sıkı fıkı olan Microsoft da bu doğrultuda uygulamalarını güncellemeye başladı. Mail uygulaması Outlook ile başlayan Microsoft, bugün de bulut depolama uygulaması olan OneDrive’ı güncelledi. Sistem tercihlerine göre karanlık veya aydınlık tema seçeneğini otomatik olarak belirleyen OneDrive, bu hamlesi ile rakibi Google Drive‘ın bir adım önüne geçti diyebiliriz.

OneDrive için karanlık tema

iOS için OneDrive uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Microsoft hesabınız ile uygulamaya giriş yaptığınızda 5 GB’lık bir kullanım alanınızın olduğunu belirtelim.

iOS 13 güncellemesi çıktı! İndir!

Google cephesi henüz karanlık tema için bir atılım yapmadı. Umarız Google da özellikle Gmail ve Fotoğraflar gibi popüler uygulamalarını karanlık tema seçeneği ile en kısa zamanda güncellemeye başlar.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler