Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe paketi açığa çıktı

Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe bundle

Switch için her geçen gün bir haber çıkıyor. Neredeyse her haberde Nintendo’nun yeni ürünleri yer alıyor. Yine öyle oldu ve Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe paketi açığa çıktı.

Yarış oyunu Mario Kart 8‘in Wii U için çıkışından bir süre sonra Wii U Mario Kart 8 paketi gelmişti. Bu paket Wii U konsolu ve oyun içeren bir paketti. Mario Kart 8, sadece Wii U’ya çıktığı için bu paket pek sürpriz olmamıştı. Öte yandan Nintendo, Mario Kart 8’i yeni konsolu Switch’e getirme kararı adlı. Artı olarak firma Wii U’da olduğu gibi Mario Kart oyunu içeren bir Switch paketi yapmaya hazırlanıyor. Zira Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe paketi açığa çıktı.

Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe paketinin açığa çıktığı Reddit’te duyuruldu. Görüntü Rus Nintendo mağazasından alındı. Sonra mağaza bu paketin olduğu sayfayı yayından kaldırdı. Sitedeki listeleme ayrıca paketin çıkış tarihini de açığa çıkardı. Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe paketi, oyunun da çıkış yapacağı tarih olan 28 Nisan’da satışa çıkıyor.

Nintendo, sarı renkte Joy-Con kontrolörlerinin satışa çıkacağını duyurmuştu. Ayrıca popüler oyun Minecraft’ın dijital olarak Switch’e geleceğini de duyurmuştu. Ancak bu gelişmeyi duyurmadı. Küçük bir ihtimal olarak bu paketin Rusya’ya özel satışa sunulabileceği gösteriliyor. Ancak Nintendo’dan açıklama gelmediğine göre çıkış tarihine kadar bekleyip göreceğiz.

Samsung, Galaxy S8 ön siparişlerinin Galaxy S7’yi geçtiğini doğruladı