Ana sayfa Gundem Mario Kart 8 Deluxe için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Mario Kart 8 Deluxe için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Wii U’daki Mario Kart 8’in Switch için yenilenmiş versiyonu olan Mario Kart 8 Deluxe için yeni tanıtım videosu yayınlandı.

Mario oyunları, Nintendo konsollarının olmazsa olmazı konumunda. Her yeni Mario oyunu, Nintendo için büyük anlam taşıyor. Özellikle Mario Kart oyunları, Nintendo hayranları tarafından büyük talep görüyor. Bu bağlamda Wii U‘da bulunan Mario Kart 8‘in, geçtiğimiz aylarda Switch için yenilenmiş haliyle geleceği duyurulmuştu. Mario Kart 8 Deluxe için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Mario Kart 8 Deluxe, Wii U’daki oyuna şu ana kadar çıkmış tüm DLC’ler ve yeni karakterler eklenerek, Switch için yeniden piyasaya sürülecek. Böylece oyunu ilk defa oynayacaklar tüm içeriklere bir kerede sahip olmuş olacak. Tanıtım videosu oynanıştan görüntüler sunuyor ve Wii U ile Switch arasında fazla bir grafik kalite farkı görünmüyor.

Mario Kart Deluxe, 28 Nisan‘da satışa çıkacak. Oyun, Wii U konsolunda tam 8.8 milyon satmıştı. Bakalım aynı başarıyı Switch platformunda da gösterecek mi? Ayrıca oyun Wii U‘nun satışlarını arttırdığı gibi Switch’e de aynı katkıyı sağlayacak mı, bu da bir diğer merak konusu.

Oyununu ilk tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayın

Xiaomi Mi 6 kamerası 30 MP olabilir

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler