Ana SayfaGenelNetflix beklenen yapım için yeşil ışık yaktı

Netflix beklenen yapım için yeşil ışık yaktı

Netflix, önemli bir büyüme pazarı olan Japonya için bir sonraki büyük bütçeli yapımını duyurdu. İşte tüm detaylar.

Netflix, kıdemli drama senaristi Yuji Sakamoto’dan (Tokyo Love Story, Kadin) In Love and Deep Water adlı şüpheli bir romantik komediye yeşil ışık yaktı. Sakamoto, projeyi Japon film endüstrisi için “benzeri görülmemiş bir ölçekte sunulan bir romantik komedi” olarak tanımlıyor. Yapımı Yusuke Taki yönetecek, Nikkatsu ve Django Film yerel prodüksiyonu üstlenecek. Yapımın konusu ise şu şekilde: In Love and Deep Water, Ege denizine giden devasa lüks yolcu gemisi MSC Bellissima’da geçiyor. Bellissima’nın sadık uşağı Suguru ve Chizuru adlı gizemli bir kadının yolları, deniz yolculuğundayken, yolculuğun başlarında meydana gelen şok edici bir cinayet gizemini ortaya çıkarmaya çalışırken kesişiyor.

Netflix beklenen yapım için yeşil ışık yaktı

Ryo Yoshizawa (Sakura, Kingdom) Suguru’yu, Aoi Miyazaki (Geleceğin Ailesi, Doğum Günü Kartı) ise Chizuru’yu canlandırıyor. Yıldız kadrosunda ayrıca yakın zamanda atanan kaptan Hatsumi rolünde Yoh Yoshida; Aina adında sadakatsiz bir film yapımcısı rolünde Rinko Kikuchi; Cannes Film Festivali’nde gösterilen bir filmde rol almak isteyen genç bir oyuncu olan Shintaro rolünde Kento Nagayama olacak. Eski yakuza üyesi Ryuki rolünde Yuki Izumisawa; Bir yakuza patronunun kızı olan Shiori rolünde Aju Makita; Tıp dünyasının vaftiz babası Sohei rolünde Hatsunori Hasegawa; oğlu Michihiko rolünde Ken Yasuda; ve Michihiko’nun karısı Misaki rolünde Saki Takaoka. Ayrıca genç yıldızlar Yunho, hizmetçinin oğlu Kanato ve Misaki ve Michihiko’nun kızı Rumika Ogai tarafından da yer alacak.

Sakamoto yaptığı açıklamada, “Netflix için her zaman böyle bir film yapmak istemiştim ama yapabileceğimi hiç düşünmemiştim,” diye açıklıyor. “Bu filmle birlikte vazgeçtiğim rüya gerçek oldu. İzleyicilerin güzel müzikler, güzel kostümler ve Ryo Yoshizawa ve Aoi Miyazaki’den başlayarak nihai oyuncu kadrosu tarafından hayata geçirilen büyüleyici insanlarla rüya gibi bir zaman geçirebileceklerine inanıyorum. Umarım bu zengin ve romantik okyanus gezisinden keyif alırsınız.” ifadelerini kullandı.

SpaceX Starlink arabalara, uçaklara, teknelere wi-fi sağlayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting