Netflix sevilen seriyi geri getiriyor

Netflix yeni belgeseli ile ilgiyi üzerine topladı

Netflix son dönemlerde komedi yapımlarına fazlasıyla yoğunlaştı ve şimdi sevilen bir komedi yapımı geri geliyor. İşte tüm detaylar.

“Tim Robinson ile Bence Ayrılmalısın” komedi yapımı yayın akışı devi Netlix tarafından yeni sezonu ile duyuruldu. Akış devi, Twitter’da altı bölümlük komedi skeç dizisinin 30 Mayıs’ta yayınlanabileceğini duyurdu. Gösteri, Saturday Night Live mezunu Tim Robinson ve SNL yapımcısı Zach Kanin tarafından yaratılmıştı. Orijinal adı I Think You Should Leave olan yapımın her bölümü yalnızca yaklaşık 16 ila 18 dakika uzunluğunda, bu nedenle bir sezonu tek oturuşta bitirebilirsiniz. Çoğunlukla günlük hayatın sorunlarına odaklanan yapım farklı bir bakış açısı ve benzersiz bir mizah sunuyor. Gerçekten, bazı kısımlar o kadar garip ki gülmek ve garipsemek arasında kalabilirsiniz.

Netflix sevilen seriyi geri getiriyor

Yeni Hyundai KONA

Dizinin ilk sezonu 2019’da Netflix’te yayınlandı, ikinci sezonu ise 2021’de geldi. Dizinin yapımcılarından Alex Bach daha önce Variety’ye, her senaryoyu Robinson ve Kanin’in yazdığını ve söylemişti. Amerika’nın en sevilen komedi şovlarından olan Saturday Night Live kadrosunu dahil eden yapım oldukça komik hikayeler sunuyor. Netflix son dönemlerde hali hazırda komedi yapımlarına odaklanmış durumda, şirket bu kapsamda özellikle stand-up showları ile de fazlasıyla dikkat çekiyor. Yayın akışı devleri arasındaki rekabet son hız devam ediyor, bu sebeple farklı yapımlar ile ön plana çıkmaya çalışan yayın akışı devi çalışmalarına hız kesmeden devam edecek gibi.

İşte karşınızda Google Pixel 7a! Özellikleri de ortaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir