Ana SayfaGenelNetflix oyun pazarı için diretiyor

Netflix oyun pazarı için diretiyor

Amerikalı video akış platformu Netflix, şu ana kadar pek başarılı olamayan oyun portalının kaderini değiştirebilmek için yeni adımlar atmaya devam ediyor.

Netflix oyun pazarı için diretiyor. Netflix için işlerin yolunda gittiğini söylemek pek mümkün değil. Özellikle son iki çeyrekte üst üste hatırı sayılı miktarda kullanıcısını kaybeden Amerikalı teknoloji devi, bu durumu değiştirebilmek için bir taraftan reklamlı abonelik sistemi üzerinde çalışırken, diğer bir taraftan ise platforma oyun portalı gibi son derece değişik özellikler katmaya devam ediyor.

Netflix ek ücret almaya başlayacak!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda yapılan bir araştırma, Netflix abonelerinin oyun portalına pek fazla ilgi göstermediğini ortaya koymuştu. Netflix açısından son derece kötü bir duruma işaret eden bu haber anlaşılan ünlü medya platformunu vazgeçirmek yerine daha da hırslandırmış. Nitekim bugün ortaya çıkan yeni bir bilgi, Netflix’in oyun portalı için yeni bir güncelleme hazırlığı içerisinde olduğunu gösteriyor.

Netflix ek ücret almaya başlayacak!

Netflix oyun pazarı için diretiyor

Platforma yakın kaynaklardan servis edilen bilgilere göre, güncelleme sonrası Netflix kullanıcıları oyunlarda gösterilebilecek kendilerine özel bir kullanıcı adı alabilecekler. Kullanıcı adının bir oyunsever için en önemli unsurlardan biri olduğu düşünüldüğünde, bu güncellemenin son derece önemli bir adım olduğunu söyleyebiliriz.

netflix oyunları

Bugüne kadar oyun portalında Netflix kullanıcı adıyla görünen izleyiciler de, böylece isim soy bilgilerinin oyun portalında görünmesinden de kurtulmuş olacaklar. Yeni güncellemenin tam olarak ne zaman servis edileceğine dair şimdilik net bir bilgi bulunmasa da, sızıntıların artması bu tarihin bir hayli yakın olduğunu gösteriyor olabilir.

Google, Pixel 8 serisi için çalışmalarına başladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting