The Witcher dizisi için yeni paylaşım

the witcher

Netflix’in yeni dizisi The Witcher için paylaşımlar tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de The Witcher dizisi için hazırlanan iki şarkı paylaşıldı. İşte konu hakkındaki detaylar.

RPG oyunu denildiğinde akla gelen ilk serilerden birisi de şüphesiz The Witcher olacaktır. İlk iki oyunuyla söktere damga vuran seri, üçüncü oyunu Wild Hunt ile çıtayı adeta arşa çıkarmıştı. 2015’te raflardaki yerini alan yapım pek çok otorite tarafından yılın en iyi oyunu seçilmişti.

Şimdilerde bile pek çok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu olarak lanse edilen The Witcher 3, çıkışının üzerinden 4 yıl geçmiş olmasına karşın hala en çok satanlar listesinde yer alıyor.

Böylesine popüler bir seriyi TV ekranlarında görmek oyun severlerin en büyük arzularından biriydi. Netflix, The Witcher dizisi için ilk açıklamayı yaptığında herkesi heyecanlandırdı. Açık konuşmak gerekirse Netflix bile dizinin bu kadar talep görmesini beklemiyordu. Dolayısıyla vizyon tarihi olarak da 2021 yılı planlanmıştı. Fakat diziye olan yoğun talep bu tarihin öne çekilmesine neden oldu.

the witcher dizisi

Şimdiden 2 ve 3. sezonları da onaylanan The Witcher 20 Aralık itibariyle Netflix üzerinden gösterime girecek. Yapımcı ekip de dizinin çıkmasına kısa bir süre kalmış olması nedeniyle paylaşımlarına hız verdi.

Geçtiğimiz gün dizi için hazırlanan 2 şarkı YouTube üzerinden paylaşıldı. Dilerseniz bu parçalara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Aralık ayında gösterime girecek yerli filmler için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir