Ana SayfaGenelNetflix He-Man dizisi hazırlıyor

Netflix He-Man dizisi hazırlıyor

El atmadık süper kahraman bırakmayan Netflix He-Man için de kolları sıvadı.

Anime serisi yapılacak

Masters of The Universe için bir anime serisi hazırlamak için yapımcı Kevin Smith ile anlaşan Netflix, böylece uzun aradan sonra He-Man karakterini yeniden ekranlara taşımış olacak.

Dizinin ismi Masters of the Universe: Revelation adını alacak ve öykü 1980’lerde yapılan orijinal He-Man dizisinin bittiği yerden başlayacak.

Netflix aynı zamanda, He-Man’in kızkardeşi She-Ra’nın öyküsünü de ekrana taşımak için başka bir çalışma yapıyordu.

1980’lerde yayınlanan He-Man dizisinin finalinde He-Man ve İskeletor büyük bir “boss-fight” gerçekleştirmişti ancak bu savaşın sonunda İskeletor’un akıbeti belirsiz kalmıştı.

Netflix şimdi tüm bu gizeme cevap verecek ve İskeletor’u yeniden öyküye döndürecek. Anime dizisinin Netflix’te yoğun ilgi görmesi halinde, popüler oyuncularla bir He-Man dizisi çekmenin de mümkün olabileceğinin altı çiziliyor. Bir diğer deyişle, popüler yayın platformu He-Man öyküsünün yatırım yapmaya değip değmeyeceğini tartmak istiyor.

Facebook film reklamlarıyla arkadaşları davet edebileceğiz

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting