One Piece dizisi şimdilik başka bahara kaldı

bu hafta çıkacak oyunlar

One Piece dizisi yine başka bahara kaldı. Görünen o ki Netflix enerjisini başka dizilere harcama kararı aldı.

Netflix’in hazırladığı One Piece dizisinin yapım aşaması donduruldu. Görünen o ki Eiichiro Oda şu aralar dizi yerine mangaya odaklanmak istiyor. Manga hali hazırda Big Mom, Kaido ve Luffy arasındaki mücadeleye odaklanmış durumda. Dolayısıyla heyecan üst seviyede diyebiliriz.

Herşeyi bir yana bırakırsak anime ve manga severlerin pek de yabancı bir isim olmadığı One Piece, bir süre Türkiye’deki TV kanallarında da Lastik Çocuk olarak yayınlanmıştı. Elbette anime içerisinde bulunan çeşitli sahneler yüzünden ülkemizde gösterimi bir süre sonra yasaklandı.

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan One Piece’ı Live Action tarzında bir diziyle izleyicilerin beğenisine sunmak pek çok kişiyi fena halde heyecanlandırmıştı. Sizlerin de tahmin edebileceği üzere bu fikri ortaya atan kuruluş Netflix’ten başkası değildi.

Netflix One Piece’in live action dizisi için ilk çalışmalara 2018 yılında başladığını açıklamıştı. Peki aradan geçen zamana rağmen bu çalışmalarda neden hala sona gelinemedi?

one piece dizisi

İşin aslı herşey planlandığı gibi gitseydi dizi 2020’de izleyicilerin beğenisine sunulacaktı. Lakin bırakın dizinin çekilmesi, daha oyuncu seçimi aşamasına bile gelinmemiş.

One Piece dizisi şimdilik gelmiyor

Dizinin yazarlarından biri olan Matt Owens, Netflix’in işi yavaştan aldığını ve henüz oyuncuların bile seçilmediğini açıkladı.

Halbuki Netflix bu konuda son derece ciddi adımlar atıyordu. Öyle ki dizinin baş yapımcısı olarak, manganın yaratıcısı olan Eiichiro Oda ile anlaşılmıştı. Görünen o ki One Piece’ın dizisi bir süre daha gelmeyecek. Elbette yine de bekleyip göreceğiz. Umarız söylentiler yalan çıkar ve dizi önümüzdeki dönemde izleyicinin karşısına çıkar.

iOS simge değiştirme nasıl yapılır?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir