Ana SayfaGenelNetflix Games tarafına yenilikler gelmeye devam ediyor

Netflix Games tarafına yenilikler gelmeye devam ediyor

Netflix, hizmetleri daha sosyal hale getirecek ek özelliklerin temelini atarak, oyunları için herkese açık tanıtıcılar oluşturma özelliğini kullanıma sundu.

Netflix Games tarafına yenilikler gelmeye devam ediyor. İnsanlar bu herkese açık kullanıcı adını tüm başlıklarında kullanabilirler ve bu da onların Netflix adlarını ve profil simgelerini açıklamak zorunda kalmadan Rival Pirates gibi çok oyunculu oyunlarda oynayacak arkadaşlar bulmalarına (veya yenileriyle tanışmalarına) olanak tanır. Aynı zamanda Dominoes Café ve platform oyunu Lucky Luna gibi tek oyunculu oyunlar için skor tablolarında gösterilecek olan şeydir.

Netflix artık kendi oyuncu etiketinizi oluşturmanıza izin veriyor

TechCrunch’ın daha önce bildirdiği gibi, uygulamada şirketin, kullanıcıların birbirlerini oyun oynamaya davet etmelerine ve diğer insanlara çevrimiçi olduklarını göstermelerine izin verecek yollar üzerinde çalıştığını gösteren kodlar var.

netflix oyunları

Netflix Games tarafına yenilikler gelmeye devam ediyor

Netflix, bu özelliklerin devam ettiğini doğrulamadı, ancak Mobil Oyunlar Ürün Müdürü Sophia Yang, şirketin duyurusunda oyun tanıtıcılarının piyasaya sürülmesinin “dünyanın dört bir yanındaki üyelerimiz için özel bir oyun deneyimi oluşturmanın yalnızca başlangıcı” olduğunu söyledi. Yang ekledi: “Hizmetimizi üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlamaya ve geliştirmeye devam edeceğiz…” Netflix’in yakın zamanda oyunlara girdiğini ve Finlandiya’nın Helsinki kentinde kendi stüdyosunu kurduğunu açıkladığına göre, bunu yapmazdı. Şirketin hizmetini daha etkileşimli hale getirecek özellikler sunması sürpriz olmadı.

Netflix ek ücret almaya başlayacak!

Herkese açık bir takma ad belirlemek için Android kullanıcıları gezinme çubuğundaki oyunlar sekmesini seçip “Netflix oyun tanıtıcınızı oluşturun” seçeneğine gidebilir. iOS kullanıcılarının önce Rival Pirates veya Lucky Luna’yı indirmeleri ve ardından bir tanıtıcı oluşturmalarını isteyen bir istem almak için oyunu başlatmaları gerekecek.

Samsung Galaxy S23+ görüntüleri ortaya çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting