Netflix Britney Spears belgeseli üzerinde çalışıyor

Netlfix kendi Britney Spears belgeseli üzerinde çalışıyor

Hulu’nun belgeseli Framing Britney Spears şu anda çok ilgi görüyor. Bu yüzden ünlü pop yıldızının hayatını belgeleyen başka yapımların gelmesi şaşırtıcı değil. Bloomberg’e göre, Netflix Britney Spears belgeseli üzerinde çalışıyor.

HBO için çok sayıda belgesel yönetti ve yapımcılığını üstlendi. Son olarak, Netflix için How to Fix a Drug Scandal for Netflix isimli belgeseli yönetti. Netflix, bugünün raporuna göre, projeye kesinlikle Hulu belgeselinden önce çalışmaya başlamış. Zaten aynı hikayenin farklı yapımcılar tarafından ele alınması şaşılacak bir şey değil. Birkaç yıl önce, hem Hulu hem de Netflix, Fyre Festivali fiyaskosu hakkında düello belgeselleri ürettiler.

Netlfix kendi Britney Spears belgeseli üzerinde çalışıyor

Netflix’in Spears belgeselinin tam olarak neye odaklanacağı net değil. Ancak yıldızın son yıllarda savaştığı hukuk savaşına değineceği kesin. 2008‘den beri, Spears’ın babası, hâkim tarafından atanan bir konservatörlük aracılığıyla Britney Spears’ın esasen mali durumu ve kariyeri üzerinde kontrol sahibi oldu. Bu noktada, Spears, devam eden dava hakkında kamuya çok fazla yorum yapmadı. Ancak işin içinde mülkünü kontrol edebilmekten daha fazlası var gibi duruyor. Hayranlara göre Spears’ın babası şarkıcının hayatı üzerinde bir etkiye sahip. O derece ki evden bile çıkmasına izin vermediğini öne sürüyorlar. Spears’ın her Instagram postunun altında #freebritney akımına dair yorumlar ekleniyor. Spears sadece geçen Ağustos ayında yasal yollara başvurmaya başladı. İki taraf geçen Perşembe günü mahkemede bir araya geldi. Ayrıca 17 Mart’ta başka bir duruşma daha gerçekleşecek.

Apple, bir sonraki iPhone’u için yeni bir ekran tipi deneyecek