Ana sayfa Genel Netflix Bill Gates'in beynine girecek

Netflix Bill Gates’in beynine girecek

Online yayın devi Netflix Bill Gates için özel bir dizi hazırlıyor.

Bill Gates, sadece bilişim dünyasını değil, tüm dünyayı değiştiren en önemli insanlardan biri kabul edililiyor.Netflix şimdi Bill Gates’in hayatını ve düşünme/çalışma biçimini inceleyecek bir belgeseli yayına alacak.

Gates’in beyninin içine bakacağız

Inside Bill’s Brain (Bill’in Beyninin İçinde) ismini alacak olan dökümantal dizide, Bill Gates’in hayatı anlatılacak. Ayrıca, Gates’in ve eşinin kurduğu vakfın çalışmaları detaylıca incelenecek.

Bill Gates’in düşünme biçimine, mantık yapısına da odaklanacak belgesel serisi 20 Eylül tarihinde yayında olacak.

Peki, yayıncılık devi Netflix ile Microsoft’un kurucusu arasındaki bu beklenmedik yakınlaşma, Microsoft’un Netflix’e ortak olacağının bi işareti olabilir mi? Çünkü diğer tüm teknoloji devleri, Google, Apple ve Amazon, Netflix’e karşı rakip servisleri hayata geçirirken, sadece Microsoft’un Netflix’e karşı bayrak açmadığını biliyoruz.

Reddit canlı yayın denemelerine başladı

 

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler