Ana SayfaGenelMotorola X30 Pro kamerasıyla şaşırtacak

Motorola X30 Pro kamerasıyla şaşırtacak

Motorola X30 Pro için yayınlanan tanıtım görseli, telefonun arka kamera tasarımının piyasadaki diğer telefonlardan farklı olacağını gösterdi.

Motorola, bu yıl bitmeden kullanıcılarla buluşturacağı yeni amiral gemisi akıllı telefonu Motorola X30 Pro’yu tanıtmak için paylaşımlar yapmaya başladı. Şirketin dün Weibo üzerinden yaptığı paylaşım, X30 Pro’nun kamerasının piyasadaki hiçbir telefona benzemeyen, özgün bir tasarıma sahip olacağını gösterdi.

Motorola’nın yeni amiral gemisi X30 Pro’nun kamerasını ön plana çıkarmak istemesi şaşırtıcı değil çünkü X30 Pro kamera odaklı bir telefon olarak lanse ediliyor. Bu yüzden telefonun bu özelliğinin ön plana çıkarılması yerinde bir strateji.

motorola x30 pro
Motorola’nın bir önceki amiral gemisi akıllı telefonu daha klasik bir kamera tasarımına sahipti

Motorola X30 Pro’nun arka kamera sisteminde üç lens bulunuyor. Telefonun kamerası piksel sayısından ziyade zoom özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu üçlü kamera sisteminde 35mm, 50mm ve 85mm telefoto lensin yer aldığı söyleniyor. Yani telefonda, son dönemde çıkan neredeyse tüm amiral gemisi akıllı telefonlarda yer alan ultrageniş lensten olmayacak. Ancak bunun yerine kullanılan telefoto lensler sayesinde X30 Pro muhtemelen piyasadaki en iyi portre kamerasına sahip olacak. En azından şu ana kadar paylaşılan detaylar kağıt üzerinde böyle olacağını gösteriyor. Kullanımda da böyle olup olmayacağını görmek için telefonun çıkışını beklememiz gerekiyor.

X30 Pro’nun teknik özellikleri hakkında bilinenler kısıtlı olsa da telefonun Spandragon 8 Gen 1 yonga setinden güç alacağı söyleniyor.

Ay’a çarpan roketin sahibi bulunamıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting