Moto Edge X30 Pro görselleri ortaya çıktı

motorola edge x30 pro

Motorola’nın 2 Ağustos’ta resmen tanıtacağı yeni telefonlarından Moto Edge X30 Pro’nun tanıtım görselleri ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Motorola, 2 Ağustos’ta bir etkinlik düzenleyerek yeni akıllı telefonlarını görücüye çıkaracak. 200 megapiksellik kamerasıyla çok konuşulan Moto Edge 30 Ultra’nın görücüye çıkarılacağı bu etkinlikte tanıtılacak akıllı telefonlardan biri de Moto Edge X30 Pro olacak.

2 Ağustos’ta gerçekleşecek etkinliğin yaklaşmasıyla birlikte sızıntıların da sıklığı arttı. Son olarak da Moto Edge X30 Pro için hazırlanan tanıtım görselleri ortaya çıktı. Moto Edge 30 Ultra gibi X30 Pro da 200 megapiksellik bir arka kamerayla gelecek ve Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacak.

motorola edge x30 pro 1

Bugün ortaya çıkan bu yeni görseller ile birlikte telefonun tasarımı hakkında merak edilen sorular da cevap bulmuş oldu. Bu görsellerde ilk dikkat çeken detay telefonun arka kamera tasarımı oluyor. Yukarıda bahsettiğimiz 200 megapiksellik ana lens, üçlü bir arka kamera sisteminin parçası. Üstte diğerlerinden daha büyük olarak görünen bu 200 megapiksellik kameranın hemen altında biri ultrageniş olan, daha küçük boyutlu iki yardımcı lens yer alıyor.

X30 Pro kısa süre önce TENAA’dan sertifika alırken görülmüştü. TENAA’da görülen model, 16 GB RAM’e ve 512 GB dahili depolama alanına sahipti. Bunun telefonun en üst versiyonu olduğu düşünülüyor. Muhtemelen 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip daha düşük maliyetli bir versiyon da olacaktır.

motorola edge x30 pro

Öte yandan X30 Pro, 100W’ı aşan şarj hızıyla gelen ilk telefonlardan biri olacak ki bu da telefonu hızlı şarj konusunda piyasadaki en iyi akıllı telefonlardan biri yapacak.

Huawei MatePad Pro 11 tanıtıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir