Ana SayfaAkıllı TelefonMoto Edge 30 Lite özellikleri sızdırıldı

Moto Edge 30 Lite özellikleri sızdırıldı

Son iki yılda önemli bir ivme yakalayan Motorola, yeni orta segment akıllı telefon modeli Moto Edge 30 Lite’ı tanıtmak için artık gün sayıyor.

Moto Edge 30 Lite özellikleri sızdırıldı. Geleneksel telefondan akıllı telefona geçiş döneminde birçok marka oldukça zorlanmış hatta bunlardan bazıları da tarihin karanlık sayfalarına gömülmüştü. Şüphesiz böyle bir giriş yaptığımız zaman akla gelen ilk isimler Nokia ve Motorola olacaktır. Gerçekten de her iki marka da geleneksel telefonlarda sektörün en büyük isimlerindenken, akıllı telefonlara geçilmesiyle birlikte büyük bir gerileme dönemine girmişlerdi.

Motorola Edge X30 1

Nokia için hala tam olarak toparladı diyebilmek pek mümkün değil ancak Motorola gerçekten eski günlerine dönebilmek için fazlasıyla çabalıyor. Şu an Lenovo’nun bir markası konumunda olan efsanevi isim özellikle son iki yılda oldukça önemli bir yol kat etti. Birbiri ardında yeni modelleri sıralayan şirket şimdilerde ise Moto Edge 30 Lite modeli üzerinde çalışıyor.

Motorola Edge X30

Moto Edge 30 Lite özellikleri sızdırıldı

Orta segmente ait olması beklenen bu akıllı telefonda ilk dikkatimizi çeken husus 6,28 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde olan OLED ekran. Gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alan bu telefonda, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı mevcut. Ana kamera olarak 64MP’lik bir lense sahip olan telefonda ayrıca 13MP’lik ultra geniş açılı ikinci bir kamera mevcut.

motorola edge 30

Selfie meraklılarını da unutmayan bu orta segment modelde 32MP’lik son derece güçlü bir ön kamera bulunuyor. Yeni modelin ne zaman satışa sunulacağı bilinmezken, sızıntılar çok fazla beklememiz gerekmeyeceğini gösteriyor.

Carl Pei Nothing Phone hakkında konuştu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting