Motorola Moto G Stylus özellikleri kesinleşti: Ateş ediyor

Motorola Moto G Stylus

Motorola Moto G Stylus özellikleri kesinleşmeye başladı. Birçok kullanıcı böyle bir akıllı telefon zaten bekliyordu. Motorola bu cihaz sayesinde sektördeki gücünü pekiştirmek istiyor.

Son dönemlerin en fazla merak edilen cep telefonu modellerinden Motorola Moto G Stylus özellikleri yavaş yavaş kesinleşiyor. Yeni orta segment telefon 2022 model olacak. teknik detaylarına baktığımızda bizleri orta segment için iyi sayılabilecek detaylar karşılıyor.

Özellikle Türkiye gibi ülkelerde fiyat ve performans açısından tatmin edici cihazlar ön plana çıkıyor. Birçok kişi ne yazık ki istediği akıllı telefon modelini alamıyor. Bu nedenle daha uygun fiyatlı olan ve özellikleri bakımından iyi konumda bulunan cihazlar tercih ediliyor. Yeni motorla akıllı telefonu bunu sağlayacak gibi görünüyor.

Motorola Moto G Stylus özellikleri

Cihazın özelliklerine baktığımızda bizi ilk olarak 6,78 inç büyüklükte bir ekran karşılıyor. 1080×2460 pixel FHD+ çözünürlükte olan bu ekran gücünü orta segment işlemciden alıyor. Tüm bu özellikler nedeniyle düşük bütçeli kullanıcıların tercihi olacak diyebiliriz.

Motorola Moto G Stylus

Cihazın kamera teknolojisine bakacak olursak ilk etapta 50 MP kamera olduğu görülüyor. Onu desteklemek için 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik sensörü tercih edildi. Batarya bakımından da kullanıcıların tatmin olacağını söyleyebiliriz. 5000 mAh batarya gücü bu cihazın uzun süreli kullanımını sağlayacak.

Kyoto kod adlı Motorola akıllı telefon, Edge 20 Lite olarak gelecek

Motorola Moto G Stylus modeli Android 11 ile kutudan çıkacak. Ancak merakla beklenen Android 12 güncellemesini de alacak. Bu akıllı telefon modeli muhtemelen kısa bir süre içerisinde kullanıcılarla buluşacak. Konu ile ilgili detaylar geldikçe aktarmaya devam ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir