Ana SayfaAkıllı TelefonNokia Style+ özellikleri ortaya çıktı

Nokia Style+ özellikleri ortaya çıktı

Nokia’nın bir süredir üzerinde çalıştığı ve hayranları tarafından merak edilen yeni akıllı telefon modeli Nokia Style+, sertifikasyon kurullarında göründü.

Nokia Style+ özellikleri ortaya çıktı. Bir dönemin en efsanevi modellerini üreten ancak akıllı telefon döneminin başlamasıyla birlikte bir anda düşüş trendine giren Nokia, son zamanlarda piyasaya sürdüğü cihazlarla toparlanma sinyalleri veriyor. Ancak şirketin yine de amiral gemisi sınıfından elini ayağını tamamen çekip, var gücüyle orta ve alt segmente yönelmesi, böylesi bir efsanenin şimdilerde hayatta kalma mücadelesi verdiğini gösteriyor.

Nokia Style+ özellikleri

Nokia’nın üzerinde çalıştığı yeni modellerden biri olan Nokia Style+ modeli üzerine parmak bastığımız bu konular nedeniyle çok önemli. Neredeyse her yeni modeliyle yeni bir var olma mücadelesi başlatan Nokia, cepheye süreceği en yeni askerini büyük bir dikkatle hazırlıyor.

Nokia Style+ özellikleri

Nokia Style+ özellikleri ortaya çıktı

Bugüne kadar özellikleri ve tasarımı konusunda ser verip sır vermeyen Style+, ilk defa sertifikasyon siteleri vasıtasıyla kendisini gösterdi. Yine de birçok özelliğini korumayı beceren Nokia Style+’ın ortaya çıkan en net bilgileri boyut ve kamera özellikleri oldu.

Nokia Style+ özellikleri

Buna göre Nokia Style+ 166,1 mm yüksekliğinde ve 76,4mm genişliğinde olacak. Arka yüzeyinde 48MP + 5MP + 2MP’lik üçlü bir kamera kurgusu bulunması beklenen telefonun ön yüzeyinde yer alan selfie kamerası ise 16MP’lik tek bir lensten oluşacak.

Yeni akıllı telefon modelinin ne zaman satışa sunulacağı ya da fiyatının ne kadar olacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak telefonun sertifikasyon sürecine girmesi, çok uzun süre beklemeyeceğimizin en net göstergesi.

Samsung 200 megapiksellik yeni telefon kamerasını tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting