Ana SayfaAkıllı TelefonCarl Pei Nothing Phone hakkında konuştu

Carl Pei Nothing Phone hakkında konuştu

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri olan OnePlus’un kurucu ortağı olarak bir hayli ünlenen arkasından da Nothing isimli şirketi kuran Carl Pei, çok önemi açıklamalarda bulundu.

Carl Pei Nothing Phone hakkında konuştu. Günden güne akıllı telefon pazarındaki payını arttıran OnePlus’ın kurucu ortağı olarak dikkat çeken, ilerleyen zamanlarda ise bu şirketten ayrılarak Nothing isimli firmayı kuran Carl Pei, ilk akıllı telefon modeli Nothing Phone (1) ile yeni bir dönemi başlatmak istiyor.

Nothing Phone 1

Çok önemi bir internet sitesine açıklamalarda bulunan Carl Pei, akıllı telefon sektörünün; Apple, Samsung ve Google’ın egemenliğine geçtiğini bu sebeple de çıkan hemen her amiral gemisinin tasarım olarak birbirinin aynısı olduğunu söyledi. Bu durumun da git gide daha sıkıcı bir hale dönüştüğünü ifade eden ünlü girişimci, Nothing Phone ile bu zinciri kıracaklarını iddia etti.

nothing1

Carl Pei Nothing Phone hakkında konuştu

Aslında firmanın yakın zamanda piyasaya süreceği ilk akıllı telefon olan Nothing Phone (1) tasarım bakımından son derece farklı bir yapıya sahip. Arka kasası saydam bir yapıya sahip olan Nothing Phone (1) bu özelliğiyle çok farklı bir havaya bürünmüş. Bugüne kadar sızdırılan görsellere baktığımız zaman, telefonun tek özelliğinin arka kasasındaki saydamlık detayı olmadığını, ayrıca başta kamerasının çevresi olmak üzere birçok bölümdeki led aydınlatmaların da telefona çok hoş bir görünüm kazandırdığını görüyoruz.

nothing

Nothing Phone kurucusu Carl Pei gerçekten söylediği gibi sektöre yeni bir dönem başlatabilir mi orası bilinmez. Ancak şu bir gerçek ki Nothing Phone (1) satış öncesi reklamını oldukça güzel bir şekilde yapıyor.

Asus ROG Phone 6 performans testinde görüldü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting