Microsoft çıldırmış olmalı!

microsoft çıldırmış olmalı

#İŞBİRLİĞİ

Redmond Merkezli Şirket, Microsoft çıldırmış olmalı. Konuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Microsoft, son dönemlerde gittikçe agresifleşmeye başladı. Bunu, biz değil Windows Analistleri söylüyor. Windows Analistleri, Windows 10’u başlıklar hâlinde sıralayarak nasıl agresif bir firma hâline geldiğini bizlere gösteriyor. Analistler özellikle Microsoft’u son dönemlerde çılgınca hareketler yapmakla suçluyor.

  • Kaza eseri kurulan Windows 10 yükseltmeleri can sıkıyor

Bilindiği üzere Windows 7, Windows 8/8.1 İşletim Sistemi Sahipleri, ücretsiz bir şekilde İşletim Sistemlerini Windows 10’a güncelleyebiliyor.

Bazı Kullanıcılar, isteyerek İşletim Sistemlerini yükseltirken kimi Kullanıcılar da arka planda otomatik inen Windows 10 yükseltmesinin kurbanı olup habersiz bir şekilde Sistemlerini yanlışlıkla yükseltmiş oluyor.

microsoft çıldırmış olmalı

  • Agresif Windows daha az seçenek sunuyor

Her bilgisayar açılışında sürekli olarak ekrana gelen: “Windows 10’u Yükseltin Mesajları” ise bir süre sonra can sıkmaya başlıyor. Analistler mesajlardan şunlara örnek vermiş:

  • Windows 10’unuzu bugün yükseltmelisiniz.
  • Windows 10’u yükseltmek için Güzel bir gün. İşletim Sisteminizi, Bugün veya bu Gece Yarısı güncelleyin.
  • Dünyada Milyonlarca İnsanın kullandığı Windows 10’u neden kullanmıyorsunuz?
  • Sürekli Windows 10 tavsiyesi almak!

Analistler, en son olarak sürekli Windows 10 ile ilgili Bildirim aldıklarından dolayı sıkıldıklarını söylüyor. Microsoft’un bunun için Bildirim Özelliğini kullanmamasının daha güzel bir yol olacağını Analistler, söylüyor.

Lenovo K4 geliyor!