Men In Black International zirvenin yeni sahibi oldu

men in black international

Sinema dünyasının kalbinin attığı Amerika’da geçtiğimiz hafta sonu en çok izlenen filmler belli oldu. Men In Black International çıkış haftasında zirvenin yeni sahibi oldu.

Son haftalarda özellikle yabancı film takviminin hayli hareketli olduğunu söyleyebiliriz. Birbiri ardına merakla beklenen yapımlar beyaz perdede izleyicilerle buluştu.

Sinemanın kalbinin attığı Amerika’da geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler de netlik kazandı. Box Office Mojo tarafından paylaşılan bilgilere göre Men In Black International çıkış haftasında açık ara zirvede yer aldı. MIB serisinin yeni filmi hafta sonunda 28.5 milyon dolarlık hasılata ima attı. Açık konuşmak gerekirse bu hasılatın beklentilerin altında kaldığını ifade edebiliriz. Daha önce vizyona giren 3 Men In Black filmi de açılışı 50 milyon doların üzerinde hasılatla gerçekleştirmişti.

Geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler

Men In Black International’in zirvede yer aldığı haftada The Secret Life of Pets 2 23.8 milyon dolarlık hasılatıyla 2. sırada yer aldı. Geçtiğimiz hafta açılışı zirvede gerçekleştiren yapım, ikinci haftasında da başarılı çizgisini devam ettirdi.

Listenin 3. sırasına geldiğimizde ise bir Disney klasiği ile karşılaşıyoruz. Will Smith’in başrolünde yer aldığı Aladdin, geçtiğimiz hafta sonu 16.7 milyon dolarlık hasılata imza attı.

Beklentilerin hayli gerisinde kalan ve büyük hayal kırıklığı yaratan X-Men Dark Phoenix 9 milyon dolarlık hasılatıyla 4. sırada yer alırken, Rocketman ise 8.8 milyon dolarlık hasılatla en çok izlenen filmler listesinin son sırasında kendisine yer bulmayı başardı.

Oyun dünyası şokta! Genç yapımcı hayatını kaybetti!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir