Marvel’s Avengers oyunu çizgi roman oluyor

avengers oyunu

Önümüzdeki yıl PC ve konsollarımıza konuk olacak Marvel’s Avengers oyunu için hikaye odaklı bir kitap yayınlanacağı açıklandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

2 milyar doları aşan hasılatıyla 2019’a damga vuran Avengers Endgame tüm dünyada büyük ses getirmişti. Böylesine bir yapımı PC ve konsollarımızda oynamak elbette büyük zevk verirdi. Aslında yapımcılar uzun süredir Avengers’ı sanal aleme transfer etmek için çabalıyordu. Sonunda Square Enix ve Crystal Dynamics beklenen duyuruyu yaptı.

Marvel’s Avengers oyunu ilk duyurulduğunda büyük heyecan yaratmıştı. Fakat yayınlanan ilk tanıtım videosuyla birlikte bu heyecan yerini hayal kırıklığına bıraktı. Oyunda yer alan karakter modellemelerinin filmde bulunan karakterlere pek benzememesi oyun severleri adeta isyan ettirmişti. Gelen tüm tepkilere rağmen geliştirici stüdyo karakter modellemelerinde değişime gidilmeyeceğini vurguladı.

Avengers oyunu şimdi de kitap oluyor!

Avengers ekibinin dağılması ve tekrardan bir araya gelmesini anlatacak olan oyun hikaye olarak karmaşık bir yapıya sahip. Bunun farkında olan yapımcılar oyun öncesinde bir de kitap yayınlamaya karar verdi.

avengers oyunu

Marvel’s Avengers oyunu için yayınlanacak olan kitap, oyunun öncesinde geçen olayları konu edinecek. Avengers: The Extinction Key olarak isimlendirilecek olan kitap oyunun çıkışından yaklaşık olarak 1.5 ay önce yani 31 Mart’ta piyasaya sürülecek. Çizgi roman tarzında bir yapıya sahip olan kitapta Avengers ekibinin Zodiac’a karşı verdiği mücadeleye tanıklık edeceğiz.

Pokemon Sword Shield incelemesi için tıklayın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir