Marvel’s Avengers sistem gereksinimleri açıklandı!

marvels avengers

Square Enix ve Crystal Dynamics işbirliğiyle geliştirilen Marvel’s Avengers için PC sistem gereksinimleri açıklandı. İşte detaylar.

Oyun severlerin merakla bekledikleri yapımlardan biri olan Marvel’s Avengers için PC sistem gereksinimleri açıklandı. Dilerseniz oyun için yayınlanan PC sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Minimum:

Windows 10 64-bit
i3-4160 veya AMD eşdeğeri
8GB RAM
NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (minumum 2GB VRAM)
DirectX 12
75GB HDD alanı

Önerilen:

Windows 10 64-bit
Intel Core i7 4770K, 3.4 Ghz veya AMD Ryzen 51600, 3.2 Ghz
16GB RAM
NVIDIA GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480, 8GB.
DirectX 12
110GB SSD alanı

marvels avengers

Marvel’s Avengers hemen her PC’de oynanabilecek

Görüldüğü üzere Avengers için öyle abartı bir sistem gereksinimleri tablosu söz konusu değil. Yani günümüzdeki ortalama bir oyun odaklı PC bile bu oyunu rahatlıkla çalıştırabilir. Oyunu üst seviye ayarlarda oynamak içinse biraz daha derli toplu bir sisteme ihtiyacınız var.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Dileyenler üstün grafikler için 30GB’lık doku paketini indirebilecekler. Minimum sistem gereksinimleri ile önerilen sistem gereksinimleri arasındaki dahili depolama alanının farkı buna bağlanmış durumda.

Bir de yapımcılar oyunu normal bir SATA yerine SSD üzerine kurmanızı öneriyorlar. Tabi ki oyun için istenilen boş alanın da az olmadığını belirtmek gerekiyor. Zira 110GB günümüz oyunları için pek de az bir alan sayılmaz.

Eğer büyük bir aksilik olmazsa Marvel’s Avengers Eylül ayının ilk haftasında raflardaki yerini almış olacak.

The Last of Us Part 2 için yeni güncelleme