Ana SayfaGenelMarvel's Avengers oyunu 10 - 12 saat arası sürecek

Marvel’s Avengers oyunu 10 – 12 saat arası sürecek

Eidos Montreal ve Square Enix işbirliğiyle geliştirilen Marvel’s Avengers oyunu hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte ayrıntılar.

İlk duyurulduğu günden bu yana tepkilerin odağında yer alan Marvel’s Avengers oyunu 15 Mayıs 2020’de raflardaki yerini almış olacak.

Oyunda Captain America, Iron Man, Hulk, Thor, Black Widow ve Hawkeye oynanabilir karakterler olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca oyunun ilerleyen bölümlerinde Ms. Marvel’ı da kontrol etme şansına erişeceğiz.

Yani şimdilik toplam 7 Marvel kahramanını oyunda kontrol edebileceğiz. Belki bu sayı önümüzdeki günlerde daha da artabilir.

Geliştirici stüdyonun önemli isimlerinden biri olan Rich Briggs oyunun oynanış süresiyle ilgili ipuçları da verdi.

Avengers oyunu ne kadar sürecek?

Avengers oyunu

Briggs, Marvel’s Avengers’ın da diğer Square Enix oyunları gibi 10 – 12 saatlik bir oynanışa sahip olacağını ima etti. Briggs “Oynanış süresi tamamen oyuncunun neler beklediğine bağlı. Daha önceki oyunlarımıza bakarsanız ana hikayenin 10 – 12 saat sürdüğünü görebilirsiniz. Fakat herşeyi tam anlamıyla çözmek istiyorsanız bu süre 30 saate kadar çıkabiliyor. Bu sebeple eski oyunlarımıza bakarak çıkarımda bulunmanız mümkün.dedi.

Bully 2, 2013 yılında iptal edilmiş!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting