LG G Watch R Avrupa Fiyatı Belli Oldu

LG G Watch R Avrupa Fiyatı Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde LG Electronics tarafından resmi olarak tanıtılan LG G Watch R’ın Avrupa pazarında hangi fiyata satışa sunulacağı belli oldu.

Android Wear’ın çıkış cihazları arasında yer alan ilk akıllı saati LG G Watch‘u geçtiğimiz aylarda piyasaya süren Güney Koreli telefon üreticisi LG Electronics, ikinci nesil akıllı saati LG G Watch R‘ı da geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıttı. LG G Watch’un aksine yuvarlak bir ekrana sahip olan LG G Watch R, şık tasarımı sayesinde Moto 360 ve Samsung Gear S gibi akıllı saatlere sağlam bir rakip olarak değerlendirildi.

LG-G-Watch-R

LG Electronics‘in yeni akıllı saati resmi olarak tanıtılırken donanımsal özellikleri detaylı olarak açıklanmış olsa da, akıllı saatin hangi pazarlarda ve hangi fiyat aralığında satışa sunulacağı merak konusu olmaya devam etti. Ancak Alman basınında bugün yer verilen haberler, merakla beklenen LG G Watch R‘ın Avrupa pazarında yaklaşık 300 Euro’ya satışa sunulacağını gösterdi. 300 Euro bir akıllı saat için oldukça yüksek bir fiyat olsa da, Avrupa’da uygulanan vergi ücretlendirmelerinin de bu fiyatta etkili olduğu söyleniyor.

iWatch Önümüzdeki Günlerde Görücüye Çıkarılacak