Ana SayfaGenelKripto paralarda yükseliş devam edecek mi?

Kripto paralarda yükseliş devam edecek mi?

Kripto para piyasasında yaşanan hareketlilik yatırımcıların da kafasını karıştırdı. Pek çok kişi yatırıma devam etmekle, çıkış yapmak arasında gidip geliyor. İşte detaylar.

Kripto paralarda yükseliş devam edecek mi? Son dönemde kripto para piyasasında önemli bir yükseliş söz konusu. Bu tarz bir yükselişi son olarak Mayıs ayında görmüştük. Mayıs ayı sonrasında ise piyasalar önemli oranda durulmuştu. Hatta büyük bir düşüş yaşanmış ve başta BTC olmak üzere pek çok kripto para yüzde 50 oranında değer kaybetmişti.

Şimdilerde ise Bitcoin dahil hemen hemen tüm altcoinler öyle ya da böyle değer kazandı. Geçtiğimiz günlerde BTC 66 bin doları görerek tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Yani Mayıs ayından sonra ilk ATH seviyesini gördü.

Yeni ATH seviyesinden sonra ufak bir geri çekilme yaşayan Bitcoin hala güçlü duruşunu devam ettiriyor.

Kripto para

Kripto paralarda yükseliş devam edecek mi?

En büyük altcoin olan Ethereum’da da benzer bir tablo söz konusu. Mayıs ayından sonra ilk kez 4000 doların üzerine çıkan ETH yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Elbette ETH’den beklentiler çok daha yüksek olduğu için bu seviyeler şimdilik kimseleri tatmin etmiyor. ETH’de beklenen seviyelerin gelip gelmeyeceği ise farklı bir soru işareti.

Peki kripto varlıklardaki bu artış devam edecek mi? Bunu kestirmek gerçekten güç. Çünkü tablo analizi yaparak kripto paraların geleceğine dair tahminlerde bulunmak çok doğru değil. Zaten bu tahminler de çoğu zaman tutmuyor.

Snapchat, Apple yüzünden %25 değer kaybetti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU