Kripto para piyasası düşüşe geçti

Kripto para piyasası dipte!

Son 2 haftadır yükseliş eğiliminde olan kripto paralarda düşüş başladı. Peki bu düşüş ne kadar devam edecek? Kripto paralar tekrardan yükselişe geçecek mi? İşte konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar.

Kripto para piyasası düşüşe geçti! Özellikle geçtiğimiz yıl kripto paraların müthiş bir popülarite yakaladığını söyleyebiliriz. Öyle ki pek çok kişi kendisine çeşitli platformlardan hesap açarak kripto para alıp satmaya başlamıştı.

Kripto para piyasası

Peki sonuç ne oldu? Yaşanan büyük düşüşle birlikte pek çok kişinin kar marjı neredeyse sıfırlandı. Hatta büyük zarar edenler de oldu. Zararı fazla olanlar yeniden yükselişi beklese de piyasadan böyle bir sinyal gelmemesi moralleri bozuyor.

Kripto para piyasasında düşüş başladı!

Bazı kripto para yorumcuları düşüş trendinin bittiğini ve kripto paraların yükselişe geçeceğini söylese de gerçeğe baktığımızda böyle bir tablo ile karşılaşmıyoruz.

Kripto para piyasası

Pek çok kripto para şu anda bir mehteran gibi davranıyor. Yani bir ileri gidiyorsa iki geri giderek zararda olan yatırımcı sayısını arttırıyorlar.

Görünen o ki kripto paralar kırmızı çizgide seyretmeye devam edecekler. Şu sıralar piyasanın hayli dalgalı olduğunu söylememize sanırım gerek yok. Bu sıralar kripto para alım satımının hayli riskli olduğunu söyleyebiliriz.

Kripto para piyasası

Her zaman olduğu gibi ufak bir hatırlatmada bulunalım. Kripto para piyasası çok riskli bir dönemde. Dolayısıyla bu veya diğer içeriklerimizin hiç biri yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Lütfen yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda şekillendirin.

Yeni Mercedes-AMG SL43 tanıtıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir