Keanu Reeves yeni projesini duyurdu!

Keanu Reeves yeni projesini duyurdu!

En çok Matrix yapımı ile tanınan ve Hollywood’un en sevilen aktörleri arasında yer alan Keanu Reeves yeni projesini duyurdu. İşte tüm detaylar.

Hulu, Keanu Reeves tarafından başrolün üstlenildiği ve Martin Scorsese ile Leonardo DiCaprio’nun yürütücü yapımcılığını üstleneceği Devil in the White City yapımını duyurdu. Yapım, bugün Televizyon Eleştirmenleri Derneği’nin yaz turunda duyuruldu. Erik Larson’ın Şikago’daki 1893 Dünya Fuarı hakkında aynı adlı kitabına dayanan dizi, on yıldan fazla bir süredir sayısız stüdyo tarafından planlanmıştı. Ancak nihayet yapılan anlaşmalar ve tekliflerin ardından eser ilk kez beyaz perdeye uyarlanacak. Todd Field (In the Bedroom, Little Children) diziyi yönetecek. Raporlar, sekiz bölümlük dizinin 2024’te yayınlanmasını hedeflediğini bildirdi.

Keanu Reeves yeni projesini duyurdu!

The Hollywood Reporter’ın belirttiği gibi, DiCaprio kitabın haklarını ilk olarak 2010’da satın aldı. Hulu son dönemlerde yayın akışı devleri arasında adını daha fazla duyurmaya başladı. Keanu Reeves gibi isimlerle de anlaşan platform büyümeye devam ediyor. Platform ayrıca Dopesick, The Dropout ve The Handmaid’s Tale gibi eleştirmenlerce beğenilen dizilere de ev sahipliği yapıyor. Devil in the White City ile Disney, Hulu’yu yetişkinlere yönelik bir platform olarak empoze etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Yayın akışı devleri arasında ciddi bir rekabet söz konusu. Netflix gibi büyük bir platform bile son dönemlerde ciddi kayıplar yaşadığını duyurdu. Bu kapsamda HBO ve Discovery+ da birleşme kararı aldıklarını belirtti.

AMD’nin Ryzen 7000 yeni nesil işlemcilerinin özellikleri ortaya çıktı.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir