Kampanyalı en ucuz sıfır otomobil fiyatları (Aralık 2018)


Birkaç ay öncesinde 100.000TL civarında fiyatlara satılan otomobiller, ÖTV indirimi, hurda teşviki ve üreticilerin kampanyaları ile 60.000TL seviyesine kadar düştü. İşte kampanyalı en ucuz sıfır otomobil fiyatları.

Otomobil sektörü şu aralar hayli hareketli günler geçiriyor. Bu hareketliliğin temel nedeni 31 Aralık itibariyla sona erecek olan kampanyalar. Şu an sıfır bir otomobil almak isteyenler ÖTV indiriminin yanı sıra, hurda teşvikli kampanyadan da yararlanabiliyorlar. Ayrıca bazı otomobil üreticilerinin kendi bünyelerinde yaptıkları kampanyalar da mevcut.

Geçtiğimiz aylarda 100.000 TL civarında fiyatlara satılan otomobiller, şu aralar 70.000TL’nin de altına düşmüş durumda. Yani genel bazda 25.000TL’yi aşan bir indirimden bahsetmek mümkün.

Bu yazımızda kampanyalı en ucuz sıfır otomobil fiyatları ile karşınızdayız. Kampanyalı en ucuz sıfır otomobil fiyatları listesini oluştururken, üreticilerin siteleri üzerinde yazan fiyatları baz aldık. Genel itibariyle 75.000TL altı otomobilleri listeye dahil ettik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri kampanyalı en ucuz sıfır otomobil fiyatları ile başbaşa bırakalım.

Aralık ayının en ucuz otomobilleri!

Renault Clio

Model: Joy 1.2 75bg
Fiyat: 69.900TL (Hurda teşvikli kampanyalı fiyat)


1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin