Ana sayfa Dosya Konusu En ucuz benzinli otomobiller Ocak 2020

En ucuz benzinli otomobiller Ocak 2020

Yeni yılda en çok merak edilen konulardan birisi de otomobil fiyatlarıydı. İşte 2020 Ocak ayında en ucuz benzinli otomobiller.

2020’ye girmemizle birlikte sıfır otomobil fiyatları da önemli ölçüde arttı. 2020 model araçların görücüye çıkmasıyla geçmiş aylarda listemizde yer alan bazı otomobillerin fiyatı yaklaşık olarak 20.000 TL arttı. Elbette bu fiyatlara henüz hurda indirim kampanyasının dahil edilmediğini belirtmemiz gerekiyor.

Genel olarak fiyatlara baktığımızda 100.000 TL altına benzinli araç bile bulmanın iyiden iyiye zorlaştığını görüyoruz. Muhtemelen 2020’de 100.000 TL altına sıfır otomobil almak hayal olacaktır. En azından şu andaki görülen tablo bu yönde.

2020 Ocak ayı en ucuz benzinli otomobiller listemize geçtiğimizde 2019 Aralık’ta fiyatı 80.000 TL’nin altında olan Egea‘nın 100.000 TL sınırına dayandığını görüyoruz. Diğer sıfır otomobil fiyatları da artmış durumda fakat Egea‘nın fiyatı artmakla kalmamış, arşa uzanmış.

Aralık ayı fiyatları için buraya tıklayın

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Ocak ayı için hazırladığımız en ucuz benzinli otomobiller listemiz ile başbaşa bırakalım. (Diğer otomobilleri görüntülemek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz. Tüm fiyat bilgileri otomobil üreticilerinin internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalardan alınmıştır.)

İşte en ucuz benzinli otomobiller – Ocak

en ucuz benzinli otomobiller

Model: 1.4 Fire 95 HP Easy
Fiyat: 91.900 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler