iPhone SE4 çift ana kamera ile gelecek!

Apple Mart ayında iPhone SE'yi tanıtabilir

Şimdiye kadar tek ana kamera ile karşımıza çıkan iPhone SE serisi önümüzdeki süreçte çift ana kameraya kavuşabilir. İddialara göre SE4 modelinde ana kamera sayısı artacak. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone SE4 çift ana kamera ile gelecek!Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple önümüzdeki yıl yeni bir SE modeli daha tanıtacak. Genel kanı Apple’ın tanıtacağı yeni telefonun SE4 olacağı yönünde. Keza Apple’a yakın kaynaklar da bu söylentileri doğruluyor.

iphone xr fiyatı 2

Peki yeni SE modelinde ne gibi özellikler olacak? Şimdiye kadar yeni SE modeliyle ilgili bir dizi bilgi sızdırılmıştı. Bazı kesimler yeni SE modelinin klasik iPhone 8 hatlarına sahip olacağını iddia ediyor. Bazı kesimler ise bu iddiaların aksine yeni SE modelinin XR tarzında bir tasarımla geleceğini söylüyor.

Apple, iPhone 13 serisi hakkında açıklama yaptı

iPhone SE4 çift ana kamera ile gelecek!

Geçtiğimiz gün iPhone SE modeliyle ilgili bazı yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre Apple yeni SE modelinde çift ana kamera modülü kullanacak.

Hali hazırda satışa sunulan son iPhone modellerinde en az 2 kamera yer alıyor. Pro segmentindeki modellerde ise LIDAR sensörüne 3’lü bir kamera modülü eşlik ediyor.

iphone xr türkiye fiyatı 1

Eğer gerçekten de SE çift ana kamera ile gelirse piyasadaki dengeleri değiştirebilir. Gerçi çift kameralı ve XR düzenindeki bir SE modelinin iPhone 11 ve iPhone 12’ye rakip olacağını söyleyebiliriz. Apple bu duruma sıcak bakar mı kestirmek biraz güç. Yine de bekleyip göreceğiz.

Onlyfans modeli hastaneden çıplak fotoğraf paylaştı