iPhone 9 fiyatı özellikleri ve diğer tüm detaylar

iphone 9 fiyatı

Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında tanıtacağı uygun fiyatlı yeni nesil akıllı telefon modeli iPhone 9’u mercek altına alıyoruz. İşte iPhone 9 fiyatı, özellikleri ve diğer detaylar.

Apple uzun bir süredir 2018’de satışa sunacağı yeni iPhone modelleri üzerinde çalışıyor. Hatırlanacağı üzere Cupertino merkezli şirket geçtiğimiz yıl 3 farklı iPhone ile karşımıza çıkmıştı. iPhone 8 ve 8 Plus klasik bir tasarım çizgisiyle teknoloji severlerin karşısına çıkarken, iPhone X ise yeni nesil iPhone çizgisinin ilk üyesi olmuştu.

Apple bu sene de aynı 2018’de olduğu gibi 3 farklı modelle karşımıza çıkacak. Şimdiye kadar sızdırılan bilgiler doğrultusunda konuşacak olursak, bu 3 modelden 2’sinin iPhone X’in devamı niteliğinde, 1’inin ise uygun fiyat kategorisinde olacağını söyleyebiliriz.

iPhone 9 kamerası yeni bir teknolojiye sahip olacak

Peki uygun fiyatlı olarak tabir ettiğimiz ve pek çok mecra tarafından b olarak lanse edilen bu model ne gibi özelliklere sahip olacak. Bu yazımızda iPhone 9 fiyatı, özellikleri ve diğer detaylarına göz atacağız. İşte ayrıntılar.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin