iPhone 11 serisi videoda ortaya çıktı

maxresdefault 21

Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modelleri videoda ortaya çıktı. İşte 3 iPhone 11 modelini de aynı kare içerisinde gösteren o video.

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Apple, şu aralar yeni iPhone modellerine yoğunlaşmış durumda. Eğer büyük bir aksilik olmazsa Cupertino merkezli şirket önümüzdeki Eylül ayında gerçekleştireceği özel etkinlikle 3 yeni iPhone modelini tanıtacak.

Şimdiye kadar 3 yeni iPhone modeli hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Genel olarak bakıldığında tüm iddialarda ortak olan kavram iPhone 11 ve 11 Max modelinde 3, iPhone 11R modelinde ise çift ana kamera olacağıydı. Yani artık bu iddiaya kesin gözüyle bakabiliriz. Ayrıca üç yeni iPhone modelinde de ana kamera modülleri kare şeklinde konumlandırılacak.

Keza şimdiye kadar sızdırılan pek çok görüntüde aynı şekille karşılaştık. Geçtiğimiz gün sızdırılan bir videoda da durum pek farklı değil.

iphone 11 1

Tasarımsal anlamda tek fark kamera kurulumunda

Videoda 3 yeni iPhone modelinin maketleri görünüyor. İddialara göre bu maketler tasarım açısından orijinaller ile birebir aynı. Zaten iPhone11, 11 Max ve 11R modelleri tasarım açısından mevcut iPhone modellerinden çok farklı olmayacak.

Az önce de belirttiğimiz üzere tek fark arka yüzdeki kamera kurulumunda ortaya çıkacak. Dilerseniz bahse konu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Yeni yılda yayınlanacak Apple emojileri için tıklayın