Onlyfans modeli hastaneden çıplak fotoğraf paylaştı

OnlyFans, müstehcen içerik yasağını 'askıya aldı'

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Onlyfans, kullanıcılarının yaptığı paylaşımlarla konuşulmaya devam ediyor. İşte Onlyfans üzerinde yapılan son olay paylaşımlar!

Onlyfans modeli hastaneden çıplak fotoğraf paylaştı! OnlyFans modelleri sınır tanımıyor. Yok artık dedirten haber bu kez Avustralya’nın Sidney kentinden geldi. Ünlü OnlyFans modeli Ruby May, sık sık baş dönmesi ve şiddetli baş ağrısı şikayetleri ile hastaneye başvurdu.

OnlyFans, Rusya'da hizmetini geçici olarak durdurdu

Kontroller sonrasında kafatasının bir bölümünün deforme olduğu öğrenilen May’in acilen ameliyata alınması gerektiği anlaşıldı. Ameliyatı başarılı geçen genç model, ameliyattan çıktıktan kısa süre sonra hastaneden çıplak fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı.

OnlyFans yeni bir dava ile karşı karşıya

Onlyfans modeli hastaneden çıplak fotoğraf paylaştı

Çalışmayı asla bırakmayacağını ifade eden Ruby May, “Ameliyattan sonraki gün hastane elbisemle yatakta çıplak fotoğraflar çektim. Herkes OnlyFans sayesinde hayatımın çok kolay olduğunu düşünüyor. Ama sürekli olarak paylaşım yapmam gerektiğini kimse düşünmüyor.” dedi.

OnlyFans modeli çıplak fotoğrafını paylaştı

Ameliyatın kendisi açısından zor ve korkutucu olduğunu da sözlerine ekleyen güzel kadın, “Ameliyat yaklaşık 3 saat sürdü ve çok gergindim. Çünkü daha önce hiç ameliyat olmamıştım ve anestezi tecrübem yoktu. 24 saat boyunca kateter takmak zorunda kaldım ve bir süre başımı düzgün kaldıramadım. Beynimde herhangi bir hasarın kalıp kalmadığı her saat başı kontrol edildiği için, kalmam gereken yoğun bakım ünitesinde uyanmak gerçekten korkutucuydu. Doktorlar iyileşmek için ara vermem gerektiğini söylediler ama ben işimi severek yaptığım için yorulmuyorum.” ifadelerini kullandı.

Tecno, akıllı telefon kamera teknolojisini bir seviye yukarı taşıyacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir