iPhone 15 özellikleri ile ilgili ilk detaylar sızdırıldı

iPhone 15 Pro

Apple önümüzdeki süreçte yeni iPhone modellerini tanıtacak. Peki iPhone 15 kullanıcılarına ne gibi özellikler sunacak? Henüz iPhone 15’in çıkışına uzun bir süre var. Lakin şimdiden ilk özellikler sızdırılmaya başladı. İşte konunun detayları.

iPhone 15 özellikleri ile ilgili ilk detaylar sızdırıldı. Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple, önümüzdeki yılın son çeyreğinde yeni nesil iPhone modellerini tanıtacak. Apple’ın tanıtacağı yeni nesil iPhone modelleri, bu yıl tanıtılan iPhone 14 modelleriyle aynı kalibrede olacak.

iPhone 15 Pro Max Could be Replaced By iPhone 15 Ultra

Elbette yonga seti ve kamera tarafında bir takım iyileştirmeler olacaktır. Fakat yeni nesil iPhone modellerinde öyle kayda değer bir yeniliğin olmayacağını söyleyebiliriz.

Apple henüz iPhone 14 serisini yeni tanıtmış olsa da 2023 yılında çıkacak olan iPhone 15 modelleriyle ilgili ilk bilgiler şimdiden sızdırıldı.

iPhone 15 Pro

Sızdırılan raporlara göre yeni nesil iPhone modellerinde Apple farklı bir güvenlik aşamasına adım atacak. UD Fingerprint ya da bildiğimiz ismiyle ekran altı parmak izi okuyucusu.

iPhone 15 özellikleri ile ilgili ilk detaylar sızdırıldı

Hali hazırda Android tarafındaki üreticiler uzun bir süredir bu teknolojiyi kullanıyorlar. Günümüzde OLED ekranla satışa sunulan modellerin neredeyse hepsinde ekran altı parmak izi okuma teknolojisi bulunuyor.

iPhone 15 Ultra 2

Apple ise bu teknolojiye önümüzdeki yıl yani 2023 yılında geçmeyi planlıyor. Cupertino merkezli şirketin iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde FaceID’ye ek olarak ekran altı parmak izi okuma teknolojisine yer vereceği iddia ediliyor. Bekleyip göreceğiz.

Elektrikli otomobil satışları beklenilen seviyenin çok uzağında


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir