iPhone 15 hakkında müthiş iddia! En sağlam telefon olacak!

iPhone 15 Ultra 2

Yeni nesil iPhone modelleri için geri sayım devam ediyor. Apple’ın iPhone etkinliğine yaklaşık olarak 7 ay var. Fakat şimdiden iPhone 15 ile ilgili pek çok iddia ortaya atıldı. Son iddialara göre Apple, iPhone 15’te şimdiye kadar ki en sağlam kasa ile kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte detaylar.

iPhone 15 hakkında müthiş iddia! En sağlam telefon olacak! Şimdiye kadar satışa sunulan iPhone modellerine baktığımızda sağlamlık tarafında bazı soru işaretleri oluşturduğu söylenebilir. Özellikle de Plus varyantındaki ilk modeller çıktığında kasasının yamulması gibi absürt sorunlarla karşı karşıya kalmıştık.

Apple kendi WiFi yongalarını erteledi

Son iddialara göre Apple şimdiye kadarki en sağlam iPhone modelini üretmek için kolları sıvamış durumda. Camından, kasasına kadar tamamen sağlam bir yapıya sahip olması beklenen iPhone modelinin ne gibi standartlar sunacağı ise şimdilik merak konusu.

Apple iPhone 13 serisinin hızlı şarj desteği belli oldu

iPhone 15 hakkında müthiş iddia! En sağlam telefon olacak!

Dürüst olmak gerekirse iPhone sağlamlık konusunda rakipleri kadar güven vermiyor. Özellikle de ekran sağlamlığı konusunda iPhone modellerinin hayli eksik olduğunu söyleyebiliriz. Yeni nesil iPhone modellerinde OLED paneller kullanılıyor olması ekran fiyatlarını da yukarı çekmiş durumda.

apple

Dolayısıyla Apple’ın sağlam bir iPhone üretmesi, markanın fanlarına da rahat bir nefes aldıracaktır. ABD ve Avrupa ülkelerinde iPhone ekran değişimleri için çok yüksek fiyatlar istenmese bile ülkemizde durum tamamen farklı. Özellikle de Apple servisine gittiğinizde sizden iyi kötü bir telefon parası talep ediyorlar. Bu da ister istemez kullanıcıların bütçesinin sarsılmasına neden olabiliyor.

EA yeni bir oyunu iptal etti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir