Ana SayfaAppleiPad 5 2013 Yılında Piyasada Olacak!

iPad 5 2013 Yılında Piyasada Olacak!

Apple’ın 2013 yılı içerisinde birden fazla iPhone tanıtacağı ve iPad mini’nin yeni modelinde retina ekran kullanacağı söyleniyor. Bunlara ek olarak firma 2013 yılı içerisinde iPad 5 ürününü de halkın beğenisine sunacak.

Ortaya atılan iddialara bakılırsa Apple yeni jenerasyon iPad’ini eski jenerasyonlara göre tasarım açısında bir hayli değiştirilmiş olarak kullanıcıların beğenisine sunacak. iPad Mini’ye benzeyecek yeni iPad 5 eski jenerasyona göre daha ince ve daha hafif olacak. 5. Jenerasyon iPad olarak adlandırılan bu modelin 2013 yılını Ekim ayında kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.Apple iPad 5
Apple’ın 2013 yılı içerisinde şimdiye kadar görülmemiş adette yeni ürün çıkaracağı tahmin ediliyor. Mart ve Nisan ayları arasında yeni iPad mini ve iPhone 5S tanıtımı yapması beklenen firmanın Eylül ayında iPhone 6 ve Ekim ayında iPad 5 tanıtımlarını gerçekleştireceği tahmin ediliyor. Eğer yapılan plan doğru işlerse 2013 yılı içerisinde kullanıcılar hangi ürünleri alacakları konusunda bir hayli zorlanacaklar. Bakalım Apple bu ürün fazlalığında odağını sağlam tutabilecek mi?

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting